ERR-i arhiivis sisalduvate materjalide autoriõigused kuuluvad ERR-ile või on ERR-il luba nende kasutamiseks. Materjalide kopeerimine, muutmine, levitamine, üldsusele suunamine nt sotsiaalmeedias, blogides või veebikanalites on ERR-i loata keelatud! Isiklikul mitteärilisel otstarbel on lubatud arhiivikirje lingi jagamine.

ENSV: Veteranide puhkekodu

Saada link

Media

Sarja pealkiri: ENSV
Osa nr.: 35
Kestus: 00:28:27
Indeks: 2012-002814-0036
Režissöör: Korjus Martin
Esmaeeter: 14.10.2012
Kategooria: Lavastuslik → komöödiasari
Püsiviide: vajuta siia
00:00:00 Tiiter: Juuli 1984
00:00:04 Ats (MAIT MALMSTEN) poleerib viinapitsi. Baarman Illar (RAIVO E. TAMM) sätib end minekule, tiiter: XXXV osa, Veteranide puhkekodu. Ats vaab endale pokaali brändit. Illar on jub läinud, aga tuleb siis tagasi ja vibutab Atsile sõrmega. Ats vabandab, et see tõmbab käima. Illar küsib, mida Ats nädalavahetusel teeb. Ats räägib, et mis ta ikka teeb, naine komandeeringus, lapsed lennus, et ta on lihtsalt mõnus mees paraja koguse õllega ja Los Angelese olümpia algab, passib Soomest seda.
00:00:39 Illar (RAIVO E. TAMM) ütleb, et olümpiat jätkub nädalaks, et nad võiksid hoopis minna Tallinna hotelli- ja baaritöötajate suvepäevadele, rahvast tuleb nii Virust kui Olümpsist, et Ats saabki seal oma olümpsi kätte. Ats (MAIT MALMSTEN) ei tea, mida Sirje selle peale ütleb. Illar arvab, et Sirje on komandeeringus ja ei ütle midagi ja Ats ei pea talla ka midagi ütlema. Ats arvab, et ikka natuke imelik on. Illar räägib, et ega sinna litsi lööma ei minda, ametivendadega lood uusi kontakte ja samal ajal lõõgastud.
00:01:08 Illar (RAIVO E. TAMM) õhutab Atsi koos minema. Ats (MAIT MALMSTEN) pärib, mis baarist saab. Illar ütleb, et baarist saab viina, veini ja konni. Illar saab nüüd küsimuseest aru ja ütleb, et ta korraldab selle ära. Ats võtab brändipudelist lonksu.
00:01:27 Saatepea
00:01:53 Pille (LIISA PULK) sätib peegli ees oma rindu suuremaks. Tuleb Paavo (TIIT SUKK) ja küsib, aks Pille teab midagi nende pere täispuhutavast madratsist ja magamiskotist ja veel Pille uus varustus, millega ta malevas käis. Pille ei mäleta, aga arvab, et pööningul. Paavo räägib, et tal oleks neid vaja korraks laenata. Pille küsib, miks. Paavo ei luba pärida, sest siis jääb ruttu vanaks. Pille on ahastuses, et äkki hakkab Paavo jälle Rootsi põgenema. Paavo kinnitab, et ei kavatse. Pille pommib, mida Paavo nendega siis teeb. Paavo ütleb, et teeb mis teeb ja lubab, et magamiskotid ja madratsid ei välju nende majast. Paavo lubab isegi rutsi anda.
00:02:32 Pille (LIISA PULK) on nõus ja küsib, kas see on seotud Paavo uue pruudiga. Paavo (TIIT SUKK) saab pahaseks ja ütleb, et tal pole mingit pruuti. Pille teab, et pruut tegi Paavole uue soengu ja ei luba oma asjadega kuskile kännu alla minna. paavo manitseb Pillet, et ta ei tohi rääkida asjadest, millest ta ei tea. Paavo ütleb, et isegi kui tal oleks pruut, ei peaks ta temaga madratsil magama, sest tal on voodi. Paavo lahkub toast.
00:02:54 Pille (LIISA PULK) sätib rindu peegli eest, võtab siis vati põuest ära
00:03:00 Vahekõll
00:03:03 Žiguli sõidab maanteel, autos sõidavad Illar (RAIVO E. TAMM) roolis ja Ats (MAIT MALMSTEN) kõrvalistmel, Illar laulab: "Seal, kus lõpeb asfalt...". Illar küsib, kas Atsil on saunaasjad ikka kaasas. Ats imestab, miks sauna, kas seal on saun. Illar kiitleb, mis suvilapidu see ilma saunata on. Ats imestab, et pidu on suvilas, sest tema mõtles, et see on asutuse puhkebaas ja mainib, et Illar sellepärast ongi suhteliselt lõdvalt riides. Illar ütleb, et Ats on seevastu ennast nii üles löönud nagu läheks rahvamajandus-saavutuste näitusele.
00:03:51 Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb, et ega tema ei teadnud ju ja üldse, inimeses peab kõik kaunis olema. Illar (RAIVO E.TAMM) parandab, et ilus. Ats lisab, nagu filmitsitaat. Ats ütleb: siin me oleme. Illar pärib, kus me oleme. Ats vihjab, et ta mõtles filmi. Illar ütleb, et ta on vist mingit juppi sellest filmist näinud, aga välimusest seal küll juttu ei olnud. Illar arvab, et küll nad Atsile sealt mingi rätiku ikka leiavad, et ta ei peaks päris palja pe..ga seal ringi silkama. Illar laulab roolis.
00:04:36 Žiguli sõidab maanteel (suvi)
00:04:46 Ats (MAIT MALMSTEN) nendib, et Illaril on päris uus auto vist. Illar (RAIVO E. TAMM) kiidab, et ilus, eks ole ja lisab veel, et ta ju loteriiga......ei võitnudki seda. Ats vaatab kahtlustavalat.
00:04:57 Vahekõll
00:04:59 Sille (MARIA SOOMETS) räägib telefoniga, et neil tuleb äge kursa ja alguses tuleb kõva pidu maha pidada, siis hiljem läheb kool nagu ludinal. Sille lubab, et käpp tuleb maha panna, sest näitleja peab elus kõike kogema. Uksele ilmub Jüri (ARGO AADLI) ja kuuleb pealt, et Sille otsib nädalavahetuseks peopaika. Sille lubab telefonis peopaika otsida ja lõpetab kõne.
00:05:29 Sille (MARIA SOOMETS) pöörab ringi ja põrkab uksel Jüriga (ARGO AADLI) kokku. Jüri vabandab, et jäi ukse vahel kinni ja räägib, et kuulis kogemata, et Sille otsib peopaika. Sille parandab, et mitte nüüd peopaika, aga üks väike tutvumisõhtu tulevaste kursakaaslastega. Jüri küsib, kas näitlejatega. Sille ütleb, et tulevased ENSV teenelised kunstnikud, kui mitte rahvakunstnikud.
00:05:56 Jüri (ARGO AADLI) tõmbab ukse selja taga kinni ja ütleb, et kui on rahvakunstnikud, siis saaks ta Sillet isegi aidata. Sille (MARIA SOOMETS) kuulab õhinal. Jüri räägib, et nende käsutuses on järgmised 2 nädalat üks suvila, tänu tema sõjainvaliidist isale. Et nemad on seal ainult ühe nädala, aga teise nädala on see koht just kui vaba. Sille küsib, kas sinna saaks minna. Jüri arvab, et seda saaks korraldada.
00:06:18 Sille (MARI SOOMETS) on vaimustuse ja ütleb Jürile (ARGO AADLI), et ta on superluks ja suudleb teda põsele. Sille ütleb: viska viis. Jüri lööb Sillele patsu ja räägib veel, et tal oli plaanis sinna tegelikult koristama minna. Sille küsib, millal nad saaksid minna. Jüri lubab Sille paari tunni pärast peale võtta. Sille on väga rahul. Jüri tuleb veel uksele ja ütleb tõsiselt, et ühtegi punkarit sinna viia ei tohi. Sille kinnitab, et kõik on korralikud inimesed - näitlejad.
00:07:00 Illari Žiguli veereb suvila õuele. Illar (RAIVO E. TAMM) ja Ats (MAIT MALMSTEN) tulevad autost välja. Illar kiidab Atsile, kas pole ilus. Ats ütleb skeptiliselt: ja-jah. Ats võtab autost suure kohvri. Illar imestab, kuidas Atsil nii suurt kott kaasas on kui tal isegi saunaasju pole. Ats räägib, et võttis videokaamera kaasa, sest plaanis mälestuseks filmida, aga nüüd on vist ilmaasjata. Illar rahustab, et üldse pole ilma asjata, et siisn on küll ja küll mida filmida.
00:07:43 Vahekõll
00:07:46 Ats (MAIT MALMSTEN) joob pudelist õlut. Tuleb tantsides Illar (RAIVO E. TAMM). Ats küsib, mis Illar sellist kehva õlut on ostnud, et oleks naise töökoha kaudu ikka tsehhi oma saanud. Illar räägib, et ta ei ostnud seda, ta sai Veltsi käest, kes veab ETKVL-i auto peal kaupa laiali ja pani talle paar kasti kürvale, sesta ega keegi ei tea, palju koormas pudeleid katki läheb, et autojuhid valavad siu välja , siis mannerg.usse ja löövad ise pudelid puruks.
00:08:29 Ats (MAIT MALMSTEN) imestab, kuidas see õlts sinna pudelisse tagasi saab. Illar RAIVO E. TAMM) ütleb: joppenpuh! Ta on 3 aastat lahtist õlut müünud ja teab sead paremini kui oma pruute, aga see pole sauna jutt. Ats näitab õllepudelile ja ütleb, et seal on "tuukrid" sees. Illar ei usu , aga siis vaatab ise, et on tõesti ja imestab, et see on kuu aega vana õlu ja meenutab, et eelmine partii läks ilma ämblikuvõrkudeta (vaatab tagurpidi õllepudelit läbi valguse).
00:09:07 Ats (MAIT MALMSTEN) arvab, et Illarile anti üks kast vana õltsi ja ühe värsket ning pudelid on omavahel ära segatud. Ats arvab, et see polegi nii paha ärinipp. Illar (RAIVO E. TAMM) vingub edasi, et paha või mitte, aga omadega nii ei tehta. Illar paneb ette kõigepealt värsked õlled ära juua ja pärast vanemad, sest siis on juba ükskõik mida juua.
00:09:30 Ats (MAIT MALMSTEN) arvab, et äkki peaks mingeid ettevalmistusi tegema, enne kui teised tulevad, et mis nad pärast tegema hakkavad - lauamängud, teatejooks. Illar (RAIVO E. TAMM) arvab, et enne tuleb abivägi ära oodata ja vaatab siis akna poole, kust kostub autopõrinat. Ats kohendab püksid üles ja jääb valvele. Illar läheb uksele vastu.
00:09:59 Illar (RAIVO E. TAMM) juhatab naised (HELENA PIKKOJA, KAIRI PIHELGAS) tuppa ja tutvustab neile Atsi (MAIT MALMSTEN) ja Atsile - Lii Olümpsist ja Maire Virust. Ats küsib, mida naised joovad, et kui õlut ei joo, siis äkki Vana Tallinnat
00:10:38 Vahekõll
00:10:41 Sille (MARIA SOOMETS) sätib ennast peegli ees, tupeerib juukseid. Koputab ja siseneb Jüri (ARGO AADLI) ja ütleb, et tema on valmis, et sinna on pool tundi sõitu, aga koht on tõesti ilus. Sille küsib, kas ta võib ette istuda või peab kongi kobima nagu tavaliselt. Jüri ütleb, et reeglina punkareid ette ei lasta (hakkab naerma) ja ütleb, et see oli nali. Jüri lisab, et ega ta Sillet taha ka lasta ei saa, sest tal on seal 2 retsi, eklle ta peab pärast jaoskonda viima. Sille kiidab, et Jüril on vinged naljad. Jüri palub, et kui nad linnas sõidavad, siis las Silloe hoiab oma pea maas, muidu võib tal jama tulla ja see polnud nali, aga eks ta natuke oli ka.
00:11:26 Ats (MAIT MALMSTEN) ja Illar (RAIVO E. TAMM) istuvad naistega ümber kaetud laua, Illar naerab ja räägib naljalugu tema juhtumisest Atsiga seoses alkoholivaba šampusega ja mis sellest edasi sai. Illar räägib ja naerab nii et tahab ära lämmatada, naised ja Ats naeravad. Illar teeb ettepaneku võtta Atsi terviseks, kõik löövad klaase kokku. Illar lubab minna vaadata sauna olukorda ja siis lubab veel ühe naljaloo rääkida. Ats kiigub tumbaga kuni kukub, naised naeravad. Ats naeratab ja hakkab rääkima, aga siis tõuseb püsti ja ütleb, et vaatab, äkki Illaril on abi vaja.
00:13:47 Vahekõll
00:13:52 Illar (RAIVO E. TAMM) kohmitseb sauna kallal, tuleb Ats (MAIT MALMSTEN). Illar ütleb, et saun on valmis ja Ats võib ennast paljaks koorida. Ats küsib, kas nad tesi ära ei ootagi, et pidid ju olema suvepäevad, et pidid tulema Olümpsist ja Virust. Illar ütleb, et Maire on ju Virust ning Lii on Olümpsist ning rohkem ei tule kedagi. Ats ütleb, et see on ju siis nagu....?? Illar ütleb, et see on lihtsalt üks nädalalõpupidu, muud ei midagi. Ats on pahane, et Illar seda kohe ei öelnud. Illar ütleb, et siis poleks Ats tulnud. Ats poleks tõesti tulnud.
00:14:25 Illar (RAIVO E. TAMM) pahandab, et ärgu Ats müüd vedelaks löögu, et kas ta on mees või kelgunöör. Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb, et muidugi on ta mees, aga ta ei saa Sirjet petta. Illar imestab, et Ats mõtleb juba nii kaugele ja küsib, kumma Ats valib. Ats ütleb ähmiga, et tema ei vali midagi, tema ei saa. Illar ütleb üleolevalt, et ega Ats ei pea siis kohe tonksu tegema, et võib ju niisama ka. Illar hõikab naistele, et saun on valmis, et sättigu nad ennast valmis.
00:14:52 Vahekõll
00:14:55 Paavo (TIIT SUKK) puhub kummimadratsit täis, selja taga teretab teda õlapatsutusega Kestutis (VEIKKO TÄÄR) ja küsib (vn k, tlgsubt-), et mida Paavo muhub. Paavo parandab, et mitte muhun, vaid puhun. Kestutis kordab sõna. Paavo palub Kestutise abi (vn k, tlgusbt-), sest Kestutisel on kopsumaht palju suurem kui temal, sest ta on ju sportlane..
00:15:33 Kestutis (VEIKKO TÄÄR) võtab madratsi kätte ja küsib (vn k, tlgusbt-), mida ta peab tegema. Paavo (TIIT SUKK) räägib, et sinna tulevad varsti kõrged külalised Leningradist ja kõik on sportlased. Kaestutis ei taipa, miks on siis madratsid põrandal. Paavo ütleb, et nad hakkavad seal magama. Kestutis ütleb, et kõrged külalised põrandal ei maga. Paavo ütleb, et Kestutis peab uskuma, et Kestutis uskus ka siis teda kui ta allvelaevast toprpeedo välja lasi. Kestutis vaigistab Paavot ja ütleb, et sellest teavad ainult tema ja Paavo. Kestutis küsib, ega Paavo pole sellest kellelegi rääkinud. Paavo naerab ja küsib, et kellele ta räägiks, kas Rootsi kuningale.
00:16:26 Kestutis (VEIKKO TÄÄR) räägib tõsiselt, et selle saladuse eest on ta Paavole surmani tänulik. Paavo (TIIT SUKK) kuulab ja annab Kaestutisele madratsi kätte, et too puhuks. Kestutis tõmbab kopsud õhku täis ja puhub (ühe hingetõmbega kogu madratsi) ning kukub madratsile pikali.
00:17:10 Ats (MAIT MALMSTEN) filmib videokaameraga (efektiga pilt, nurgas punane tiiter: REC) suvilas seltskonda, pakub konjakit, üks naine tanytsib saunalina ümber. Illar (RAIVO E. TAMM) palub, et Ats rahuneks maha, et igal ühel on käed otsas ja igaüks saab ise kätte. Ega ta muidu kraani ära ei lõhkunud ja silti välja ei pannud, et veeavarii, et siin ei saa juhuse peale loota. Illar küsib tantsiva Lii käest, kas tal külm ei ole, et peale sauna võib kergesti külmetuda. Illar küsib oma kaisus olevalt Mairelt, aks tal pole kül. Maire ütleb, et ei ole, tal on väga mõnus. Illar sioovitab Atsile Liid. Äkki kuulevad kõik automürinat.
00:18:16 Miilitsavillis veereb murule.
00:18:20 Videokaamera salvestab (efektiga pilt, tiiter: REC) Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb, et teda pole seal olnud, et öelgu Illar kui asi on lahenenud. Kaadri taga Illar (RAIVO E. TAMM) lubab asja korda ajada ja ajab naised sauna.
00:18:30 Jüri (ARGO AADLI) näitab, et selline see koht on. Sille (MARIA SOOMETS) tuleb autost välja ja ütleb, et päris okas koht tundub olevat. Jüri märgab autot ja iamestab, miks see Žigull seal maja ees on ja arutleb, et ega ometi vargad ei ole tulnud. Jüri palub Sillel minna maja juurest vaatama ja ise lubab minna maja seest poolt vaatama. Jüri koputab uksele ja käsutab: avage, millits!. Illar (RAIVO E. TAMM) ilmub aknale ja küsib, milles asi. Jüri küsib, mida Illar teeb sõjaveteranide suvilakooperatiivi "Igavene tuli" territooriumil. Illar ütleb, et ta suvitab, et tema onu Jevdokim on ka sõjaveteran, aga suri enne kui see suvila veteranidele anti, et ta ise ei jõudnudki siin suvitada ja seepärast suvitab ta nüüd onu mälestuseks.
00:19:38 Jüri (ARGO AADLI) on imestunud, kuidas on võimalik, et nende perede puhkuseplaanid ühtivad. Illar (RAIVO E. TAMM) ütleb, et tegijal juhtub, isegi Olümpias ja Virus tuleb ülebroneerimist ette. Illar räägib, et ükskord pandi ühte tuppa 2 välismaalast - üks oli Ida-Saksamaal, teine Läänest, üks oli mees, teine naine, milline skandaal. Illar ütleb, et nad on homseks kindlasti läinud ja siis võib Jüri seal koristada nii palju kui ta tahab. Illar vabandab, et sinatas, aga lisab, et nad on ju ühte sorti mehed - mõlemad sõjaveteranide lapsed, peaaegu nagu sugulased ja nad tunnevad muud moodi ka Atsi kaudu.
00:20:30 Jüri (ARGO AADLI) küsib, kas ametlik osa on neil läbi, et ta tahaks korraks sisse kiigata, et ta peab WC-s käima. Illar (RAOVO E. TAMM) laseb Jüri suvilasse.
00:20:50 Ats (MAIT MALMSTEN) saunalina ümber suitsetab suvila juures. Ümber maja uurib Sille (MARIA SOOMETS), märkab selja tagant Atsi ja küsib, kas papil tobi on. Ats pöörab ringi ja saunalina kukub maha. Sille vaatab paljast Atsi ülevalt alla ja laseb vilet. Ats paneb käed ette.
00:21:13 Hommikumantlis Illar (RAIVO E. TAMM) juhatab Jüri (ARGO AADLI) WC poole, uksel tulevad vastu saunalinades naised. Jüri ehmub ja paneb käe näo ette. Illar tutvustab Jürile naisi - need on onu Jevdokimi tütred Lii ja Maire, tulid oma isa mälestama. Naised panevad ette, et Jüri võiks nendega Suurt Isamaasõda meenutama jääda. Jüri ütleb kokutades, et tal pole kahjuks nii palju aega ja läheb WC poole. Naised naeravad. Illar teeb naistele nägusid.
00:21:50 Vahekõll
00:21:52 Jüri (ARGO AADLI) tuiskab suvila uksest välja ja ütleb Sillele, et kahjuks on siisn broneerimisega mingi jama, aga kuna Sille käis ka ise tiiru ümber maja ja midagi ta ju ikka nägi. Sille (MARIA SOOMETS) vaatab suvila poole ja ütleb, et ta nägi piisavalt. Sille istub autosse. Jüri küsib, kuidas nähtu tundus. Sille ütleb, et polnud midagi, mida ta poleks juba varem näinud. Miiltsavillis pannakse käima, villis tagrdab aiast välja.
00:22:27 Illar (RAIVO E. TAMM) hiilib suvilast välja, näeb, et villis sõidab ära ja ööritab suurest rõõmust puusi, nii et telliskivimüür ümber kukub, Illar vaatab kivihunnikut ja ütleb: joppenpuh
00:22:48 Vahekõll
00:22:51 Paavo (TIIT SUKK) ja Kestutis (VEIKKO TÄÄR) magavad köögi põrandal madratsitel. Tuleb Aadu (FELIKS KARK) ja tervitab, teatab, et päike on juba kõrges taevas, et mis nad seal vedelevad. Paavo ütleb vanaisale, et ta oskab nii valel ajal tulla. Aadu ütleb, et at tuli nii õigel ajal, sest täna öösel algavad LA olümpiamängud ja tal on kange tahtmine soomest näha, kuidas seal ei esine ühtegi venkut.
00:23:17 Kestutis (VEIKKO TÄÄR) ütleb Aadule, et ta saab aru, sest õpib eestikeelt. Paavo (TIIT SUKK) palub vanaisal olahkuda, sest neil tulevad kõrged külalised. Aadu (FELIK KARK) küsib, kuhu ta läheb, sest tal pole ju kodus soome plokki sees. Kestutis hakkab eestikeelseid sõnu rääkima, hoki, talv....
00:23:50 Tulevad "kõrged sporditegelased" Leningardist, Paavo (TIIT SUKK) juhatab nad sisse. Kestutis (VEIKKO TÄÄR) tervitab kättpidi. Aadu (FELIKS KARK) vaatab pealt ja küsib, miks Paavo okupandid sisse lubas. Paavo räägib, et raha eest võttis ta olümpia ajaks mõned spordvisjonärid elama. Aadu on vihane ja ütleb, et tema sinna majja enam oma jalga ei tõsta ja lahkub.
00:24:24 Paavo (TIIT SUKK) tervitab Leningardi spordivisjonäre (vn k, tlgsubt-): tere tulemast Baltikumi. Kestitis (VEIKKO TÄÄR) tervitab samuti ja ütleb, et tema on leedukas ja tema näeb ainult Poola TV-s. Paavo ütleb, et neil on Soome TV- Paavo tutvustab Kestitis ja siis ütleb külalistele, et maksmine toimub talle, kuna Kestutis ei taipa rahast mitte midagi. Paavo ütleb veel kord: tere tulemast.
00:25:03 Vahekõll
00:25:15 Venemaa spordifännid vaatavad televiisorist Los Angelese olümpiamänge ja elavad valjuhäälselt kaasa kaasa. Magamistoast tuleb Ats (MAIT MALMSTEN) ja soovib (vn k, tlgsubt-) head ööd, Ats tahab telerist mööda minna, aga jääb siis vaatajatele ette, mille peale need karjuma pistavad. Ats kummardub ja hiilib teleka eest läbi.
00:25:55 Sille (MARIA SOOMETS) loeb voodis raamatut. Ats koputab uksele. Sille arvab, et spordifännid ja karjuab vastu, et ei tohi tulla. Ast (MAIT MALMSTEN) ütleb, et tema on hoopis. Sille kutsub Atsi sisse. Ats räägib ääri-veeri, et nad sellest eilsest (suvilapeost) ei räägiks. Sille ütleb, et ta pole mingi koputaja. Ats hakkab vabandama ja räägib, et seal ei juhtunud mitte midagi, kuigi võis jääda selline mulje. Sille ütleb, et Ats on ju täisealine ja mida ta ikka selgitab. Ats tänab Sillet õige ajastuse eest. Ats lahkub toast kööki, kus karjuvad Venemaa spordifännid.
00:26:51 Leningradi sporifännid elavad teleri vahendusel kaasa Los Angelese olümpiamängudele. Ats (MAIT MALMSTEN) hiilib jälle teleka eest läbi, vaatab karjuvaid mehi ning läheb oma tuppa ja toob sealt videokaamera. Ats kaameraga meeste keskele ja hakkab televiisoripilti filmima.
00:27:46 Lõputiitrid
00:28:15 (c) Thors Production
00:28:20 ETV ident, (c) ERR, Eesti Televisioon 2012
00:28:27 Saate lõpp
Faili nimi: 2012-002814-0036_0001_D10_ENSV_VETERANIDE-PUHKEKODU.MXF
Indeks: 2012-002814-0036
Kestus: 00:28:27
Registreerimise kuupäev: 10.10.2012
Registreerimise aeg*: 2012-10-10 18:18:50
Videoanalüüsi olek: COMPLETED

Lisa oma arvamus

Arvamuse lisamiseks logi palun sisse Id-kaardi, Mobiil-id või parooliga.
Kommentaare laetakse, oota hetk..

Tellimiseks pead sisse logima

Logi sisse