Samost ja Sildam

 • SAMOST JA SILDAM 00:52:11

  SAMOST JA SILDAM (06.01.2019)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. - EKRE valimisprogramm ja nimekiri; - aastavahetuse pöördumised: president Kersti Kaljulaid ja riigikogu esimees Eiki Nestor; - mida räägivad erakondadest nende riigikogu valimiste reklaamid? - kas aastavahetuse õnnetustest tuleks järeldada, et pürotehnika peaks ära keelama?

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:50:56

  SAMOST JA SILDAM (13.01.2019)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. - Nelja erakonna valimiste-eelne supernädalavahetus - Keskerakonna, Reformierakonna juhtide kõned ja programmid; - Eesti 200 vastuoluline eestlaste-venelaste kampaania; - Kohtla-Järve riigigümnaasiumi mure - kas Ida-Virumaa linnas säilib eestikeelne keskharidus? - äsja haridusministeeriumi tööle siirdunud Hendrik Aguri plaan teha Tallinnasse hiiglaslik riigigümnaasium.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM. Aastakokkuvõte. 1. tund 00:50:59

  SAMOST JA SILDAM. Aastakokkuvõte. 1. tund (30.12.2018)

  2018. aasta olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Saate sisu on lõppeva aasta mõjukad inimesed Eestis. - Danske Banki lahkuma sunnitud juht Thomas Borgen; - Aadu Polli, kel koos kaasinvestoritega ebaõnnestus miljarditehase projekt; - Erkki Raasuke kui mees, kes esitas väljakutse 15 aastat Eesti turgu valitsenud Rootsi pankadele; - Jüri Raidla, riigireformi idee jonnakas ajaja; - Narva linn tuli Eestis pildile; - Jüri Ratase enesekehtestamise aasta - valitsuses ja Keskerakonnas; - Eesti Vabariigi 100...

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM. Aastakokkuvõte. 2. tund 00:51:23

  SAMOST JA SILDAM. Aastakokkuvõte. 2. tund (30.12.2018)

  2018. aasta olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Stuudios ka Tiit Pruuli. Teemad: - Eesti Vabariik 100; - Edgar Savisaare lahkumine Eesti avalikust elust; - hirm ja viha Eesti ühiskonnas; - riigireform...

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:51:09

  SAMOST JA SILDAM (09.12.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: kas Urmas Reinsalu kiri välisminister Sven Mikserile tõmbab valitsuskriisi ränderaamistiku pinnalt taas käima?; pensioni esimese samba arvutusvalemi muutmine staaži ja palga suhte alusel; pressisõber ja -vaenlane; Eesti Meedia uus juhatuse esimees ja Eesti meedia seis ning reklaamiturg Facebooki ja Google'i surve all; prokurör Steven-Hristo Evestuse lahkumine ning mis saab edasi Edgar Savisaare kohtuasjast?

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:50:58

  SAMOST JA SILDAM (02.12.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Eesti ja Euroopa Liidu reaktsioonid Venemaa uuele agressioonile Ukrainas; ränderaamistiku arutelu riigikogus; rüselus Lossi platsil (EKRE, Indrek Tarand, SDE); Eesti Päevalehe mõjukate edetabel; järjekordne katuserahade jagamise voor riigieelarve vastuvõtmise eel.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:50:30

  SAMOST JA SILDAM (16.12.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Isamaa ja SDE värskelt kinnitatud täisvalimisnimekirjad ja programmid; kavandatav raha päritolu pöördtõendamiskohustus; erakondade toetus detsembris, ränderaamistiku kriisi võitjad ja kaotajad; riigieelarve ja Tallinna linna eelarve; Abhaasia eestlased said paariks aastaks kodakondsuse tagasi, aga see ei ole püsiv lahendus.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:52:08

  SAMOST JA SILDAM (28.10.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Ametnike värskelt valminud hea tava kingituste ja soodustuste osas; Laine Randjärve juhtumi põhjal avaliku sektori sihtasutuste juhtmisest ning tippjuhtide palkamisest; erakondade valimisloosungite analüüs; Riigireformi SA esimene pakett ettepanekuid parlamendi, valimiste ja omavalitsuste osas; mida Eesti ja Euroopa seisukohast tähendab USA otsus lahkuda 1987...

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:51:27

  SAMOST JA SILDAM (25.11.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: uus sisemininister on Katri Raik; valitsuskriis ja prognoos ränderaamistiku aruteluks riigikogus; värske erakondade toetusuuring (suured muutused seoses Eesti 200 lisandumisega); kavandatavad muudatused liiklusseaduses; Tüli Saaremaa Laevakompanii omanike ja võlausaldajate vahel.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:48:47

  SAMOST JA SILDAM (14.10.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: vähemusvalitsus (Tiina Kangro lahkus Isamaa fraktsioonist); valimiseelne pingekolmnurk toetusküsitlustes juhtivate Keskerakonna, Reformierakonna ja EKRE vahel; kasvav kütusehind - kas nüüd tekib riigikogus kellelgi soov muuta aktsiise?; eestlaste esoteerikasõltuvuse põhjused; justiitsministeerium võttis tagasi kava salastada süüdistatavate andmed.

  Loe lähemalt

Kokku: 36 | Näitan: 1-10 | Näita kõiki